Prezentarea informaţiilor importante.

Anul înfiinţării
1999
Departamente
Producţie, comercial, administrativ

MARBACH Romania

MARBACH - ROMANIA SRL
Calea Aradului 10A
315500 Nadlac
Arad, Romania

tel: 0257-473707

fax: 0257-473705  

CUI          11508269
CIF          RO 11508269
Banca             Raiffeisen bank Arad
Număr cont   RO16RZBR0000060001831368

contact

Iaroslav-Francisc Cernota

Tehnician programare I Production specialist

Phone +40728061583

Mobile iaroslav.cernota@marbach.com

orders.ro@marbach.com

Stefan Horvath

Tehnician programare I Production specialist

Phone +40728061582

Mobile stefan.horvath@marbach.com

orders.ro@marbach.com

Marek Matus Roskos

Sales manager I Sales manager

Phone +40757061583

marek.roskos@marbach.com

Robert Novak

Sales I Sales

Phone +40752096951

robert.novak@marbach.com

Vlasta Maria Halasi

Director economic I Controling

Phone +40728061581

contabilitate@marbach.com

Gabriela Marinela Zachar

Economist I Accounting

Phone +40730609714

gabriela.zachar@marbach.com

Julius-Stefan Suslak

Șef de producție I Production responsible

Phone +40728018859

julius.suslak@marbach.com

Ioan Sinca

Achiziţii I Purchasing, stock

Phone +40730609713

jan.sinka@marbach.com

Product overview Marbach die-cutting